Łazienka na 3 sposoby

Szukasz pomysł na łazienkę w swoim mieszkaniu? Nie chcesz by była ona sztampowa, niczym z katalogu Ikei, ale chcesz by była urządzona ze smakiem i niczym od profesjonalnego aranżera? Oto pięć pomysłów na zaaranżowanie łazienki, które mogą stać się inspiracją dla Twojego wnętrza.

 

  1. Łazienka łącząca w sobie nowoczesność i romantyzm. To wnętrze z białym oświetleniem LEDowym oraz różowym światłem wydobywającym się „zza podwieszanego sufitu”, które tworzy romantyczny nastrój. Podłoga to szare, wielkoformatowy płytki, natomiast ściany zostały wyłożone szklanymi płytkami. Na płytkach znalazł się drobny szary wzór, jedna ze ścian (ta przy której znajduje się wanna) została wyłożona płytkami wielkoformatowymi z dużymi szarymi różami. Pod ścianą znalazła się narożna, półokrągła wanna zabudowana płytkami ceramicznymi w kolorze białym z szarym deseniem. W przeciwległym kącie umieszczono całkowicie przeźroczysty prysznic, który można znaleźć na https://mirad.pl/plytki-ceramiczne/ariostea/ . Obok wanny umieszczono blat łazienkowy o zaokrąglonych brzegach. Blat ma jasnoszary kolor i białe nogi. Za blatem znajduje się toaleta. Nad blatem wisi duże, okrągłe lustro.
  2. W łazience w stylu industrialnym wszystkie ściany mają fakturę pomalowanej na biało cegły. Przy wejściu znajduje się toaleta o prostokątnym kształcie. Obok niej ustawiono półkę ze stelażem z czarnego metalu i drewnianym blatem, na którym ustawiona jest umywalka także o prostokątnym kształcie. Obok półki dumnie prezentuje się prysznic reprezentujący wyposażenie novellini. Pod oknem znajduje się żeliwna, niezabudowana wanna – kształtem nawiązująca do początków XX wieku. Podłoga wyłożona jest biało czarnymi przypominającymi parkietowe deszczu płytkami ułożonymi w kształt jodły.
  3. Jeśli lubisz atmosferę i wygodę salonów SPA, warto rozważyć urządzenie łazienki w takim stylu. Ściany pomalowane na biało, na podłodze płytki imitujące drewno w ciepłym brązowym kolorze wpadającym w pomarańcz. Ten kolor ma słupek stojący przy drzwiach oraz półki znajdujące się pod blatem. Blat jest także w tym kolorze. Obok wejścia wyposażenie novellini, na które składa się przeźroczysty prysznic. Toaleta, umywalki, wanna i bidet są w białym kolorze i wszystkie mają ekliptyczny kształt. Umywalki ustawiono na blacie, nad którym wisi szerokie, dusze kwadratowe lustro o złotym wykończeniu.

 

Znalazłeś inspirację wśród prezentowanych pomysłów? Podziel się z nami swoimi pomysłami w komentarzu. Jeśli mimo wszystko szukasz czegoś innego zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami poświęconymi aranżacji łazienek.