CityCat V20e- nowoczesna, elektryczna zamiatarka z klas

Zamiatarki drogowe- zwane także ulicznymi- to wprost niezastąpiony sprzęt jeśli chodzi o maszyny, które mogą efektywnie oczyszczać miejskie ulice. Są to urządzenia o wielu przemyślanych funkcjach, gdzie dodatkowo wprowadza się szereg udogodnień dla operatora/ kierowcy takiej maszyny, przez co praca na zamiatarce może być komfortowa. Ciekawą propozycją w tej kategorii maszyn jest nowa elektryczna zamiatarka Bucher Municipal. Jest to zamiatarka Beam o symbolu CityCat V20e, w której najbardziej przełomowy jest silnik- zasilany energią elektryczną. Sam producent określa to rozwiązanie jako napęd przyszłości, dzięki któremu możemy oddać szacunek dla środowiska.

Czym może nas zaskoczyć ten model zamiatarki?

1. Wyjątkowy akumulator, który sprawdza się w praktyce

Na pewno warto zwrócić uwagę na sposób jej użytkowania w terenie, gdyż w przypadku pojazdów elektrycznych najczęściej właśnie o te kwestie pytamy. Okazuje się jednak, że zamiatarka Beam może mieć naprawdę spory zasięg- posiada ona bowiem możliwość doładowywania akumulatora w momentach jazdy na niskiej prędkości. Kolejnym atutem jest stosunkowo duży i mocny akumulator, który powinien spokojnie wystarczyć na 8- godzinny czas pracy urządzenia. Zamiatarkę można doładować w dowolnym punkcie, również i w terenie. Czas potrzebny na pełne naładowanie akumulatora od zera to maksymalnie 3 godziny.

2. Jeszcze efektywniejsze czyszczenie

Twórcy tego modelu zamiatarki oczywiście musieli wziąć także pod lupę sam system czyszczenia, jaki może zaoferować dany model zamiatarki. Zawsze bowiem można coś ulepszyć, aby praca tej maszyny mogła być jeszcze bardziej efektywna. W przypadku tej zamiatarki Beam, którą oferuje między innymi Terberg Matec, możemy mówić o naprawdę bardzo dużej sile ssącej, a także o dużej powierzchni zamiatania przy równoczesnej trosce o kompaktowy rozmiar maszyny oraz jej zwrotność. To ostatnie zostaje zagwarantowane poprzez mechanizm skrętu z ramą przegubową.